Hacamat ile Kısırlığın Giderilmesi

Hacamat ile Kısırlığın Giderilmesi

Kısırlık doğuştan gelebileceği gibi tramvalar sonucuda oluşabilir. Büyük kazalarda kısırlık sebebi olabilir. Öncelikle fiziksel olarak cinsel ilişkiye girme engeli bulunan insanların çocukları olmayabilir. Ve bu insanlar tüp bebek uygulması ile çocuk sahibi olabilir.

Fiziksel bir sorun olmayıpta organların tam olmasına rağmen kısırlık sorunu varsa 2 ihtimal vardır. Ya dolaşım bozukluğu ya da üretim hataları. Erkeklerde kısırlık testislerden penise gelirken bir tıkanıklık yüzünden mümkün olabilir. Kadınlarda da yumurtaların spermleri kabul etmemesi durumu görülebilir. Şimdi toplumumuzda en çok görülen (erkeklerde) sperm yetmezliği -azlığı hastalığı hakkında bilgi verelim. Yaşayan canlı sperm sayısın azlığı yüzünden kısırlık yaşayan çoktur. Yaşadığı kadarı ile spermlerle tüp bebek uygulaması mümkün ama bir çok insna maddi ağırlık getirmektedir.

Hacamat nedir ? Hacamat dokuları besleyen deaktif dokuları aktif eden oksijen ve  besin takviyesinin en doğal yolla yapıldığı tedavidir. Eğer sper üretme görevinde olan hücreler bir sebvepten ötürü gıdasız kaldılarsa (ki genelde buna benzer  sıkıntılar) hacamatla doku canlanıp sperm üretebiliyor. Hacamat ile şifa bulan bir çok insan gözlemlenmiştir.

Kadın olsun erkek olsun hiçbir yan etkisi olmayan bu tedavi yöntemini kısırlık gibi yuvaları mutsuz eden bir hastalık için denemek kimse için bir zarar getirmeyecektir. Bu konuda olumlu sonuçların çokluğu bize ümit veriyor.